Hegykő

Termální lázně v Maďarsku zaručují vždy velmi příjemně strávené pobyty po celý rok. Díky teplejšímu klimatu se zde (až na výjimky) nevyskytuje sníh ani v zimě a většina lázní je tudíž otevřená celoročně. Vzhledem k výhodné poloze (vzdálenost z Brna 220 kilometrů) lze plánovat své cesty nejen jako klasickou dovolenou, ale i třeba pouze na víkend coby vítané zpestření a relaxaci mimo sezónu. V neposlední řadě nás příjemně překvapí nízké ceny při současně špičkové kvalitě zboží i služeb. Přičteme-li k tomu ochotu a pohostinnost místních obyvatel, nelze návštěvě Maďarska (a lázní zvlášť) odolat.


Doporučujeme:
- pro klienty všech věkových kategorií, pro něž je hlavním cílem relaxace a odpočinek v klidném malebném prostředí
- možnost cestování po blízkých památkách
- nízké ceny služeb
- stravování individuální, možnost vaření ve vybaveném apartmánu


Natura Vita apartman


Ubytování se nachází v novém apartmánovém domě (2011), jen asi 200 metrů od termálních lázní na okraji obce. Jelikož je objekt majetkem lázní, mají ubytovaní hosté neomezené vstupy do termálů již v ceně ubytování. V objektu se nacházejí apartmány různé velikosti, od dvojlůžkových studií až po byty typu 3+kk se dvěma ložnicemi.
Malý apartmán (celkem 8 ks) má obytnou plochu 22 m2, skládá se z pokoje s kuchyňským koutem a z koupelny. Je vhodný pro maximálně dvě osoby.
Střední apartmán (celkem 12 ks) má obytnou plochu 36-44 m2, skládá se z ložnice, obýváku, kuchyně, koupelny a patří k němu i balkon. Je vhodný pro ubytování 2 až 4 osob.
Velký apartmán (celkem 6 ks) o ploše 50-60 m2 se skládá ze dvou ložnic, obýváku, kuchyně, koupelny a patří k němu rovněž balkon. Je vhodný pro ubytování 4 až 6 osob. V obýváku se nachází rozkládací gauč pro jednu nebo dvě osoby. V kuchyňském koutě je zajištěna možnost přípravy jídla, dále je k dispozici mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, nádobí, talíře a sklenice. Internetové připojení přes WiFi zdarma. Vše je nově a moderně zařízeno. Parkování přímo před domem je bezplatné.


Vedle možnosti vlastního vaření je možné objednat snídaně (podávají se v restauraci hotelu Hegiq). V pohodlné docházkové vzdálenosti se nachází několik výborných restaurací, kde je možné si dát oběd či večeři, stejně tak jako v restauracích přímo v lázních.Apartmány Völgyi Vendégház


Ubytování se nachází v rodinném domku v okrajové části obce, asi 1500 metrů od termálních lázní, mimo hlavní komunikace. Do centra obce a k nejbližším obchodům je to asi 800 metrů. Doporučujeme pro mobilní klienty, kterým nevadí delší vzdálenost k lázním, a pro klienty vyhledávající komfort a klidné prostředí. Vhodné i pro skupiny pro možnost společného posezení.


V domě jsou k dispozici tři samostatné bytové jednotky s oddělenými vstupy. Dva apartmány jsou přízemní, jeden v podkroví. Levý a podkrovní apartmán lze propojit v jeden celek dle přání hostů. Každý byt je dimenzován pro čtyři osoby, dispozičně se jedná o byty 2+1 s dvěma obytnými místnostmi, kuchyní a sociálním zařízením. Kuchyně je vždy kompletně zařízená (včetně plynového či elektrického sporáku, lednice, mikrovlnné trouby). Všechny tři apartmány jsou srovnatelně vybavené, liší se pouze prostorovým uspořádáním, celkově se jedná o velmi slunné a prostorné ubytovací jednotky. Detailní uspořádání apartmánů a místností rádi sdělíme na dotaz, případně zašleme. (Naše doporučení: rychlovarná konvice nebývá standardně součástí ubytování, je šikovné vozit s sebou vlastní!)


Pan domácí bydlí zcela jinde, tento dům slouží pouze pro hosty. Je tak zaručen klid a soukromí. Jinak pan Völgyi (čtěte veldi) byl až do roku 2007 dvanáct let starostou obce a proslavil se mimo jiné i jako místní známý básník a malíř.

Vchody do všech tří apartmánů jsou situovány do uzavřené zahrady, která může sloužit i coby bezpečné parkoviště. Za plotem pokračuje vlastní ovocný sad, kde je zřízeno posezení, ohniště a místo pro grilování. Na zahradě je rovněž k dispozici stůl na stolní tenis a zdarma k zapůjčení šest jízdních kol.

V severozápadním cípu Maďarska, na břehu Neziderského jezera asi 20 kilometrů od jednoho z nejhezčích maďarských měst - Šoproně (Sopron) - se nachází malebná obec Hegykő (čti heďké). Narozdíl od jiných, notoricky známých, lázeňských míst není Hegykő ještě zasaženo "turistickým průmyslem", a skýtá tak jedinečnou možnost strávit příjemné chvíle v prakticky zapomenutém kraji. V posledních letech však díky píli a pracovitosti místních obyvatel doznal zdejší kraj výrazné proměny oproti tomu, jak jsme znali Maďarsko za socialismu. Tak vznikají ve městech, ale i vesničkách četné termální lázně s moderním zázemím, pečlivě upravené ulice, domečky jako z pohádky a všude spousty zeleně a květin úspěšně konkurují těm nedalekým rakouským a útulné restaurace a hospůdky - csárdy - přímo vyzývají k ochutnání vyhlášených specialit. K tomu všemu všudypřítomná pohostinnost místních lidí… - to vše dohromady zaručuje spokojenou rekreaci pro všechny věkové skupiny návštěvníků.


Kromě vlastních lázní najdete v obci tři penziony s restauracemi, pizzerii a tři minimarkety s potravinami (vždy je k dipozici rozsáhlý sortiment výtečného čerstvého pečiva) - to vše v bezprostředním sousedství termálů na centrální návsi. Z druhé strany lázeňského areálu, nedaleko od postranního vstupu z Viola ut. se nacházejí další dvě malé soukromé csárdy. Dále je zde bankomat, obchod s květinami, koženými výrobky, salón krásy a autoservis. Za ostatními službami (směnárna) a většími nákupy je třeba zajet do 4 kilometry vzdáleného Fertődu.

Areál termálních lázní (Sá-Ra termál) se rozprostírá v centru obce na ploše šesti hektarů a kompletně zrekonstruován a přistavěn byl v letech 2002 a 2007. Léčivá voda o teplotě 55 °C vyvěrá ze zdroje v hloubce 1434 m pod zemským povrchem a vyznačuje se vysokým obsahem natriumhydrogenkarbonátu a solí.


Dispoziční řešení

V areálu se nachází celkem sedm bazénů, z toho dva vnitřní, přičemž venkovní otevřený termální bazén je zčásti zastřešen pro využití při nepříznivém počasí. Bazény (s výjimkou plaveckých a brouzdaliště) jsou rovněž opatřeny sedacími lavicemi po celém obvodu; hloubka léčebných bazénů je cca 100 cm.

bazénteplota [°C]hloubka [m]plocha [m2]v provozu
léčebný bazén venkovní I.36-381,0-1,173celoročně
léčebný bazén venkovní II.26-280,9-1,2200celoročně
termální bazén venkovní34-361,0-1,197celoročně
dětské brouzdaliště venkovní26-280,44001.06.-31.08.
cvičební bazén venkovní24-260,9-1,224401.06.-15.09.
plavecký bazén venkovní24-261,2-1,736801.06.-15.09.
termální bazén vnitřní36-370,940celoročně
wellness bazén vnitřní30-321,0-1,5100celoročně

Pro děti je k dispozici dětské hřiště s pískovištěm, ti, kteří chtějí trávit aktivní dovolenou, si mohou zahrát volejbal nebo nohejbal, k odpočinku slouží lavičky částečně stíněné korunami stromů, nebo lze ležet jen tak, na trávnících, na dece. Zhruba polovina celého areálu slouží jako kempink.


Voda - složení, zdravotní indikace, terapie

Pobyty ve vodě působí obzvláště blahodárně na chronická zánětlivá onemocnění pohybového aparátu, kůže, gynekologická a urologická. S výhodou se využívají k rehabilitaci po ortopedických a traumatologických operacích, skvělé výsledky jsou dosahovány při regeneraci svalů a kloubů po enormním zatížení (sport). Vysoký obsah soli rovněž posiluje imunitní systém organismu.

Nevhodné jsou lázně pro klienty trpící těžkými srdečními a cévními chorobami, horečkami, zhoubnými nádory. Kontraindikované jsou dále při akutních přenosných zánětlivých onemocněních, trombózách, inkontinenci moči a stolice a při otevřených poraněních.

Součástí každých lázní (a tyto nejsou výjimkou) jsou i odborné masáže. Dále se nabízí bahenní lázeň (používá se bahno dovezené z Hévízu) a vodní gymnastika. Každý pátek od 9 do 14 hodin je k dispozici revmatolog a fyzioterapeut.


Ostatní služby

Součástí termálních lázní Sá-Ra termál je i pension a podloubí s pěti minirestauranty, kde lze pořídit cokoliv od rychlého občerstvení (palačinky, lángoše) po plnohodnotný oběd - stačí pouze přes plavky přehodit župan… V případě příznivého počasí jsou samozřejmostí oblíbené "zahrádky". Na restaurace navazuje trakt s kadeřnictvím, salónem krásy, butikem a obchodem se suvenýry. V poschodí pak ordinuje zubní lékař.

Otvírací doba

datumotvírací doba
01.01.10:00-17:00
02.01.-30.04.09:00-18:00
01.05.-31.08.09:00-19:00
01.09.-23.12.09:00-18:00
24.12.-25.12.zavřeno
26.12.-30.12.09:00-18:00
31.12.09:00-13:00


Ceník vstupného zde

Národní park Neziderské jezero (Neusiedler See, Fertő)

Třetí největší vodní plocha ve střední Evropě se nachází na pomezí Rakouska a Maďarska a v současné době funguje hlavně jako přírodní rezervace a útočiště pro nepřeberné množství ptačích druhů. Jedná se o nejzápadněji položené stepní jezero, charakteristické slanou vodou. Přes svou rozlohu (délka 35 km, šířka cca 7-15 km podle počasí) je velmi mělké - průměrná hloubka činí 50 až 60 cm, v nejhlubším místě nepřesahuje 180 cm. V suchých obdobích vysychá zcela. Na jeho březích se daří vzácným slanomilným rostlinám. Přírodní rezervace vznikla v roce 1991 a v roce 2001 byl národní park Fertő - Hanság prohlášen za světovou památku UNESCO, v níž se snoubí jedinečnost přírodního bohatství s kulturním dědictvím okololežících vesnic, a to jak na maďarské, tak na rakouské straně.

Cyklostezky

Rovinatá, jen mírně zvlněná krajina přímo vybízí k výletům na kolech, navíc je protkaná hustou sítí cyklostezek, a tak není třeba riskovat životy mezi automobily. Pravděpodobně nejzajímavější trasa vede malebnými vesničkami a vinicemi okolo celého Neziderského jezera, zčásti po maďarské a zčásti po rakouské straně. Objet celé jezero znamená našlapat na kole přibližně 75 kilometrů. Méně zdatní cyklisté mohou výlety kombinovat s dopravou cyklobusy nebo využít přívozu z mezi rakouskými obcemi Mörbisch a Illmitz. Určitě doporučujeme navštívit rakouskou stranu jezera, kde je více vinic a lze se v jezeře i vykoupat - viz fotogalerie z lokalit Mörbisch, Illmitz, Rust.

Fotogalerie Mörbisch
Fotogalerie Rust

Víno

Na maďarské straně je nejbližší vinařskou obcí Fertőszéplak, ovšem zdaleka nejvýznamnějším vinařským regionem je okolí Šoproně, kde se pěstuje převážně odrůda Kékfrankos (modrá frankovka). Tyto vinice se táhnou až ke hranicím u Fertőrákos. Na východních březích Neziderského jezera v rakouském Burgenlandu najdete rozsáhlé oblasti pěstování bílého vína, se vším, co k tomu patří - sklípky, vinotéky.

Fotogalerie Illmitz

Jezera

Neziderské jezero je v oblasti natolik dominantní, že se úplně zapomíná na existenci dalších poměrně velkých jezer v okolí, zejména na rakouské straně v okolí městeček Illmitz, Apetlon a St. Andrä. Největší z nich - Zicksee - nabízí i možnosti koupání.

Fotogalerie Zicksee

Historické památky

Za návštěvu určitě stojí 20 kilometrů vzdálené město Sopron (Šoproň), nebo na druhou stranu Győr; obě patří mezi nejhezčí města v Maďarsku vůbec. Jejich historická centra nabízí nebývalou koncentraci zachovalých památek. Asi deset kilometrů na sever od Šoproně, na březích jezera v těsném sousedství rakouských hranic můžete navštívit obec Fertőrákos s pozůstatky starořímského kamenolomu, v současnosti využívaného jako externí filmové ateliéry a přírodní divadlo. Mezi Kapuvárem a Šoproní se nacházejí rovněž dva proslulé zámky - jeden v Nagycenku, patřící známému rodu Széchényi, a hlavně zámek Fertőd, založený hrabětem Esterházy, nazývaný též maďarskými Versailles. Zde strávil podstatnou část svého života hudební skladatel Joseph Haydn a každoročně se zde koná festival věnovaný jeho tvorbě. V Nagycenku můžete rovněž navštívit muzeum železnic.

Vzdálenější cíle - telegraficky

Fertőd - 4 km, Nagycenk - 8 km, Sopron - 20 km, Győr - 85 km, Vídeň - 85 km, Balaton - 120 km, Budapešť - 200 km

Za optimální výchozí orientační bod považujme Brno. Tudy totiž povede většina tras ze zbytku České republiky.

Varianta A: Z Brna (D1 - exit 194) směr Mikulov. Cesta na hranice ubíhá velmi rychle, zčásti vede po rychlostní komunikaci. Silnice č. E461 nás dovede až do Vídně. Následuje řada podjezdů s kvalitním značením, nutno se stále držet na dálnici A2 směr Graz, přejet most přes Dunaj, dálnice A2 je místy značená jako A23. Bez jakéhokoliv odbočování opustíme Vídeň a teprve poté následuje oddělení dálnice A3 směr Eisenstadt. Po ní dojedeme až těsně před rakousko-maďarské hranice. Vlastní město Šoproň leží asi 10 km za hranicí, není však - pokud nechceme - nutno zajíždět dovnitř. Jedeme po silnici č.84 směr Sárvár, Balaton asi 5 kilometrů a jakmile spatříme odbočku doleva na Balf, odbočíme. Po cca 2 km se dostaneme na silnici, vedoucí rovnoběžně s hlavní, po které jsme jeli ze Šoproně, dáme se doprava a přes vesničky Fertőboz a Hisegség přijedeme do Hegykő.
Vzdálenost z Brna 213 km. Nutná rakouská dálniční známka.

Varianta B: Po dálnici D2 do Bratislavy, těsně za Bratislavou (exit Jarovce) sjedeme směr Wien na dálnici A6. Druhým sjezdem (exit 12) opouštíme dálnici a přes Gattendorf, Zurndorf a Frauenkirchen dojedeme na hraniční přechod do Maďarska - Pamhagen. Po pár kilometrech jsme ve Fertődu, odkud je Hegykő již jen 4 km vpravo. V případě dopravní špičky se lze takto vyhnout Vídni.
Vzdálenost z Brna 207 km. Nutná slovenská a rakouská dálniční známka.

Varianta C: Z Brna po dálnici D2, sjet na exitu Břeclav, projet městem a přes hraniční přechod Poštorná do Rakouska. Pokračujeme po rakouských okreskách podél řeky Moravy směr Marchegg, Hainburg, Zurndorf a Frauenkirchen a přes přechod Pamhagen vjíždíme do Maďarska. Po 8 kilometrech, ve městě Fertőd, odbočíme doprava směr Sopron a po necelých pěti kilometrech jsme v Hegykő. Tato cesta je orientačně náročnější, ale odpadá nutnost shánět dálniční známku pro Slovensko či Rakousko.
Vzdálenost z Brna 213 km.

Varianta D: Po dálnici D2 do Bratislavy, zde přímo bez odbočování pokračujeme po dálnici směr Győr. Přijedeme na slovensko-maďarskou hranici, na hraniční přechod nová Rajka, kde vjíždíme rovnou na placenou dálnici M15! (Dříve se toleroval sjezd na starou Rajku cca 500 metrů za celnicí, ale spoléhat na to nelze.) Pokud se chceme vyhnout placení, je třeba sjet na Slovensku na exitu Jarovce (71. km D2) a dále po silnici č. 2 přes Rusovce a Rajku do Mosonmagyaróváru. Mosonmagyaróvár opouštíme po hlavní silnici č. 86 na jih směr Csorna, Szombathely, Balaton. V obci Jánossomorja pak uhýbáme doprava na Andau (přechod do Rakouska) a přes Pamhagen opět vjedeme do Maďarska. Po pár kilometrech jsme ve Fertődu, odkud je Hegykő již jen 4 km vpravo.
Vzdálenost z Brna 216 km. Nutná slovenská (a ev. maďarská) dálniční známka.

Dálniční známky:
- rakouská 10denní stojí 9,60 EUR, levnější je na rakouské hranici přímo za EUR
- slovenská 10denní stojí 10 EUR, levnější je platit ji přímo v EUR na slovenské hranici
- maďarská 10denní stojí 3820 HUF, nově i lokální župní známka za 5450 HUF na celý rok; kupuje se na hranici a je v elektronické podobě
Všechny dálniční známky lze koupit v elektronické podobě předem z pohodlí domova.

GPS souřadnice:
Völgyi - dům: N 47° 37,294´ E 16° 47,943´
Lázně Hegykő: N 47° 37,228´ E 16° 47,109´

Vaše ohlasy


Kateřina - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den, pane doktore, pro velké nadšení z pobytu z října 2022 jsme se do těchto lázní rozhodli jet toto jaro znovu. A jak jsem i očekávala, opět velké nadšení. Ubytování skvělé, čisté, dobře vybavené. Lázně senzační, tentokrát jsme využili i venkovní plavecký bazén (úžasně čistý a přitom nijak extra nesmrděl chlórem), počasí nám přálo. Vlastně nemám nic, co bych těmto lázním, ubytování i okolí lázní vytkla. Zkrátka se těším na další pobyt a vřele doporučuji všem, kteří mají rádi klidnější lázně.

Kateřina - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den, pane doktore. Pobyt v termálních lázní Hegykő byl naprosto úžasný. Apartmány jsou kousek od vstupu, tudíž jsme chodily (4 ženy) tam i zpět v županech. Ubytování bylo pěkné, prostorné, čisté, dobře vybavené, 2 balkóny, na jednom jsme sušily prádlo, na druhém jsme posedávaly. S naprosto ničím jsme neměly problémy. Na to, že jsme pobyt měly od 12. do 16. října, tak nám skvěle vyšlo i počasí. A lázně? Krásné, čisté, dobře situačně vymyšlené. Hrály jsme si na hrochy. Od rána do večera s malými přestávkami jsme střídaly bazény a nemohly se nabažit. Už se těšíme, až si to zopakujeme. Moc děkujeme.

MZ - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý večer, děkujeme za zprostředkování pobytu v Hegykö. Vyřízení pobytu bylo rychlé a pohodlné. Byli jsme tu letos již podruhé a opět velmi spokojeni. Všem, kdo preferují menší a klidnější lázně, můžeme doporučit.

M. V. - ubytováni v Natura Vita apartman
Maďarsko máme s manželem velmi rádi, jezdíme tam již hodně let, a to 3 - 4x za rok. Pokud jde o Hegykö, tam jsme byli nedávno (v srpnu) již pošesté, protože jsme si ho velice oblíbili. Poprvé jsme tam byli v roce 2010 a je hezké sledovat, jak se během těch let původně obyčejná vesnice mění k lepšímu. Lázně jsou sice menší, ale příjemné. Výhodou je rovněž venkovní plavecký bazén. Ubytování v apartmánovém domě Natura Vita nemá chybu. Pro nás je důležitá blízkost Neziderského jezera a spousta cyklostezek v Maďarsku i v Rakousku, protože jsme milovníci cyklistiky. Lázně v Hegykö pro nás nejsou úplnou prioritou (stačí nám tam pobýt 3 hodiny denně), ale v kombinaci s cyklistikou nám to vyhovuje. Pokud chceme jet vyloženě do termálů, jezdíme úplně jinam (Hévíz, Sárvár apod.). Hegykö ale máme moc rádi a určitě se tam po nějakém čase opět vrátíme.

Milsfa Vacková - ubytováni v Natura Vita apartman
Pane doktore, dali jsme na Vaše doporučení a byli poprvé v Hegykő. Všem se nám tam velice líbilo. Takového něco jsme si představovali - menší klidné termální lázně, spousta zeleně, laviček, občerstvení v areálu a zaplavat jsme si mohli už od 6 hod. Ubytování krásné, vybavená kuchyň, častá výměna ručníků, nic nechybělo. Ocenili jsme i parkování hned před domem. Okolí idylické, podnikli jsme řadu výletů - zámek Fertőd, Neziderské jezero, Kapuvar,... Určitě se příští léto zase vrátíme!

SV - ubytováni v Natura Vita apartman
Ubytovani pekne ciste prostorne. Lazne poklidne, bazeny se kazdy den cisti, nemame, co bychom vytkli:)

M. Z. - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den pane dokrote, děkujeme za zprostředkování pobytu v Hegykö. Byly jsme tu poprvé a byli jsm moc spokojeni. Ubytování v apartmánu v Natura Vita Apartman bylo bez prpoblémů. Obsluha na recepci v lázeňském areálu nás ochotně doprovodila až do apartmánového domu. Lázeňský areál byl blízko, lidí bylo tak akorát. Nabídka restaurací bez prpoblémů uspokojila naše potřeby. Počasí nám příálo, tak jsme si to oipravdu užili. Pobyt v Hergykö si určitě v budocnu zopakujeme.

G.Gruntova - ubytováni v Natura Vita apartman
V Hegykö jsme byli s CA Doktor už podruhé. Se službami této cestovní kanceláře jsme velmi spokojeni a ubytování v apartmánech Natura Vita je dobré. Lázně jsou příjemné a personál vstřícný a ochotný. V podstatě není co vytknout. Jezdíme tak, abychom se vyhnuli víkendovému návalu, takže opravdu se vším velká spokojenost. Už se těšíme, že v listopadu si návštěvu těchto termálních lázní zopakujeme.

Petra D. - ubytováni v Natura Vita apartman
Ubytování pěkné, čisté a v okolí klid. V docházkové vzdálenosti v županu takže paráda. Byli jsme v dubnu, mrzelo nás, že venkovní bazény na plavání byly vypuštěny a malá sauna, u které není žádný ledový bazének na ochlazení, pouze 1sprcha kde teče tepla voda. Byli jsme v Maďarsku poprvé takže nemůžeme porovnat, ale určitě zkusíme i jiná místa. Místní pizzerie naprosto luxusní.

Antonín Sýkora - ubytováni v Natura Vita apartman
V termálech jsme nebyly poprvé, byly jsme zklamáni, že ubytování nebylo v areálu termálů. Jinak běžný standard. Tvrdé matrace !!! Za vyřízení i přesto děkujeme a budeme rádi, když si pobyt ještě v budoucnu zopakujeme. Díky doktore. Pěkný den AS

Eliška Holubová - ubytováni v Natura Vita apartman
Strávili jsme v příjemných lázních Hegykő 4 krásné dny (únor 2022). O víkendu tradičně velmi plno (hlavně v neděli). Ubytování v apartmánech NATURA VITA skvělé (měli jsme střední apartmán). Ocenili jsme vkusné a pohodlné zařízení apartmánu a také ticho a klid v okolí domu. Jen se nám zatím nepodařilo v Hegykő najít dobrou restauraci. Leč stihli jsme jen mrknout na vyvěšené jídelní lístky restaurací; osobně navštívit pouze místní pizzerii u silnice (pizza zde více než průměrná) a občerstvení u FANNY (paní je sice milá, ale jídlo není příliš kvalitní a je dražší než v jiných restauracích. Zato měla řezané pivo, to já ráda). Aspoň tedy pro cestovatele přidám tip na naši oblíbenou výbornou restauraci v Kapuváru (cca 20 km od Hegykő), stavili jsme se tam na oběd cestou zpět (ceny nižší než u FANNY, porce opravdu pro jedlíky, jídelní lístek mají i ve slovenštině). Výborný oběd + pivo pro 2 osoby vyšel na 370 Kč. Restaurace se jmenuje GARTA VENDÉGLŐ. Adresa: Kapuvár, Rákoczi utca 32. Je po levé straně silnice, když jedete z centra Kapuváru. Orientační bod: červenobílý kostel po pravé straně silnice, ta restaurace je na levé straně kousek před tím kostelem. Určitě se do Hegykő vrátíme! Děkujeme za excelentní služby CA DOKTOR.

Jiřina Balková - ubytováni v Natura Vita apartman
V Hegykö jsme byli s CA Doktor už celkem 3x. Se službami této cestovní kanceláře jsme velmi spokojeni, zejména ubytování v apartmánech Natura Vita se nám moc zamlouvalo .Lázně jsou velmi příjemné a personál vstřícný a ochotný. Trochu nám vadil omezený výběr jídel v lázeňských restauracích, byla tam hlavně smažená (ale velmi chutná), jídla. Nebylo to tudíž příliš dietní :-) Jinak se vším velká spokojenost.

Helena W. - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den,omlouvám se za opožděnou odpověď,stále se potýkám s následky "kovidu".Moji čtyři kamarádi byli s pobytem velice spokojeni,ubytování,lázně,stravování,chování personálu-všechno bez jediné chyby.Už nám není líto,že je Kapuvár nefunkční a těšíme se na další dovolenou.Ještě jednou děkuji za Vaše nadstandartní služby.

Ivan Blažek - ubytováni v Natura Vita apartman
Apartmán v "županové" docházkové vzdálenosti. Ubytování perfektní. Lázně moderní a čisté, rozdílná úroveň gastroprovozů (říjen 2021) v areálu lázní - občerstvení u vchodu celkem ok, bufet za budovou lázní tragický, víno nepitné, všude špína. Slevová karta na kavárnu mezi apartmánem a vstupem do lázní je sice příjemná a kavárna rovněž, nedaleko u hlavní silnice je ale neméně příjemná kavárna a ceny má poloviční. I.B.

Alena Koloničná - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den, chceme se stručně vyjádřit k našemu pobytu. Naprosto bez připomínek. Oplakali jsme sice Kapúvar, ale tady je to taktéž úžasné! Ubytování, lázně, jídlo všechno perfektní. Příští rok se sem určitě opět vrátíme. Poděkování samozřejmě také panu doktorovi. Jako vždy jednání úžasné a vstřícné! Koloniční

V:G: - ubytováni v Natura Vita apartman
Byli jsme ubytováni v N.V. apartman. Je to velmi slušný standard, kousíček od lázní, takže již z apartmánu v plavkách a županech. Dobré je upozornit, že v den příjezdu můžete do lázní již před časem ubytování, v odjezdový den samozřejmě také až do závěrečné. Lázně složením osazenstva a atrakcemi nejsou příliš pro děti. Návštěvníci v drtivé většině 70+. Dosti plno, především hostů kempu a navíc jsme zažili dvoudenní opravu nejteplejšího bazénu. Bazény i lázně již trochu za zenitem, loupající se kachličky (proto ta oprava), služby personálu slabé, jazyková vybavenost - maximálně němčina, ale nelze upřít ochotu a vstřícnost. Výjimka slečna na recepci s dobrou angličtinou a komunikativní. Stravování doporučujeme v lázních. Jinak je překvapující, že drtivá většina jídel v nedalekém hotelu je smažená v trojobalu. Jídelní lístek v maďarštině a němčině s názvy jídel, které vám moc neumožní rozšifrovat o co jde ani za pomoci personálu. Byli jsme zde byli poprvé a bez kol, příště kola určitě sebou. Všude v okolí nevídaná síť cyklostezek i zajímavostí k zhlédnutí. Cestovali jsme autem od Brna, přes hranici v Břeclavi po lokálních komunikacích v Rakousku kolem Moravy a pak kousíček v Maďarsku do cíle. Mohu jen doporučit, bez poplatků a s mírným provozem. Žádný kamionový stres. Za 3,5 hodiny na místě. Komunikace a služby CA Doktor výborné.

D.V. - ubytováni v Natura Vita apartman
Pravidelně jezdíme do Kapuváru, tentokrát kvůli rekonstrukci jsme zvoli Hegyko, Byli jsme spokojeni jak s lázněmi, tak i s ubytováním, oceňujeme čistotu, údržbu, ochotu a přístup personálu. Tentokrát bylo v lázních méně cizinců, než obvykle, což bylo příjemné vzhledem k tomu, že byl k dispozici dostatek lehátek a bazény nebyly přeplněné. Podobně jako v Kapuváru oceňujeme klid a nepřítomnost různých hlasitých atrakcí. Poprvé jsme zvolili cestu po rakouských okreskách z Břeclavi, těm kdo nespěchají a jedou na pohodu mohu doporučit. Pokud se týká apartmánu, mohlo by snad jen být lepší vybavení kuchyně, jak je již zmiňováno v některých předchozích příspěvcích. Jinak nelze nic vytknout.

Jiřina Balková - ubytováni v Natura Vita apartman
Nebydleli jsme v Natura Vita apartmán, ale v areálu lázní přímo nad budovou s masážemi (penzionový pokoj) a byli jsme velice spokojeni. Dokonce natolik, že bychom příště také preferovali toto ubytování, i když, pravda, na krátký pobyt, cca 4 - 6 dnů. Jediná menší potíž byla v tom, že na společné chodbě pensionu je lednička, mikrovlnka a varná konvice, ale není tam vůbec žádné nádobí. My si, naštěstí, vozíme s sebou vždy kávové hrnky, talířky, lžičky, nůž na chleba a prkénko na krájení (ať jedeme kamkoliv), takže jsme byli jakž takž vybaveni . Příště na to budeme pamatovat a vybavíme se ještě něčím navíc. Jinak to bylo naprosto super, pokoj byl vybaven klimatizací, takže nás netrápilo žádné horko, i když venku bylo až +38 stupňů. Hodně jsme si odpočinul a pro příště jsme se rozhodli že déme Hegykö přednost před Kapuvárem, tak se nám tam líbilo.

M.J. - ubytováni v Natura Vita apartman
Vážený pane doktore, ubytování skvělé, čisté a komfortní. Lázně čisté, fungující bez omezení, naprostá spokojenost. Spolupráce s CA Doktor opět vynikající. Děkuji. M.J.

Pavel R. - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den, pane doktore, lázně Hegykö jsou o něco větší než lázně v Kapuváru, ale jsou velice malebné. Apartmány jsou o něco dále od lázní, než jsme původně očekávali, ale vzhledem k tomu, že jsme spíše ti "lázeňští" hosté, tak to vůbec nevadilo. Apartmány jsou nádherné, prostorné a je v nich opravdu všechno, co člověk potřebuje. Vzhledem k situaci, jaká v současnosti je, nám uklízeli každý den a bylo to opravdu znát, vše se jenom blýskalo. Velkým překvapením byl i informační sešit o lázních, který byl kromě maďarštiny a němčiny napsán v češtině. Vzhledem k tomu, že se nacházejí na jednom z konců obce je v nich neskutečný klid. Samotné lázně byly prostorné a perfektně čisté. Každé ráno probíhala dezinfekce všech laviček, okna k bazénům čistili zaměstnanci ob den a každou hodinu chodila paní lázeňská a dezinfikovala zábradlí. V současné době jsou stále v Maďarsku roušky povinné ve všech obchodech a v hromadné dopravě. V Hegykö se nacházejí tři obchůdky se vším, co člověk může potřebovat. První a třetí z nich se nacházejí na hlavní silnici do Fertödu a druhý po pravé straně za křižovatkou na Kapuvár u kostela - bráno od lázní. První krámek se orientuje na turisty a lze v něm koupit především dárkové předměty. Prostřední krámek je největší a i když tak vůbec nevypadá, je v něm úžasně zásobené řeznictví, zelenina a pekárna, mléčné výrobky apod. Třetí krámek při výjezdu z obce na Fertöd je menší má také pečivo, drogerii a velice ochotnou paní prodavačku. Z počátku, když jsme viděli v lázních velký kemp s přívěsy a obytnými auty, měli jsme obavy, aby v lázních nebyla hlava na hlavě, ale nebylo tomu tak. Klasicky největší návštěvnost byla v neděli, ale ve všední dny byly bazény poloprázdné, tak jsme si užili teplé vody do syta. Co se týče stravování, tak vedle lázní na náměstíčku jsou tři hospůdky, v horní jsme si dali po našem příjezdu bez problémů oběd. Porce jsou větší, než u nás a cena oběda se pohybovala, včetně nápoje kolem 250,- Kč. Nicméně toto byl poslední oběd, který jsme si dali mimo lázní, protože jsme objevili, že ve všech lázeňských restauracích mají od 11.30 do 15.30 menu - výběr ze dvou jídel, včetně polévky a někdy i salátu v ceně cca 150,- Kč bez nápoje, což je cena více než přijatelná a porce jsou takové, že pak jsme již večeři vynechali. Při odchodu z lázní jsme si ve stánku v rohu u toalet koupili jednoho langoše na půl (mimochodem zcela exkluzivního) a už se do nás nic nevešlo. Večer jsme si zašli doplnit tekutiny do hospůdky u kostela na výborné čepované Soproni a byli jsme zcela spokojeni. Na závěr snad ještě jednu perličku - za kostelem asi 150 metrů do polí jsme objevili úžasnou palírnu ovoce a ač již bylo po sedmé večerní hodině, bylo otevřeno. Ujal se nás nějaký bodrý člověk, provedl nás celou budovou a dokonce jsme dostali i ochutnat. Byl to nezapomenutelný zážitek. Celkové jsme byli maximálně spokojeni, krásný relax, nevídaný klid a pohoda a i když počasí moc letní nebylo, rádi se do těchto lázní vrátíme. Děkujeme mnohokrát za Vaše doporučení, opravdu to stálo za to. Ještě jednou vřelé díky, mějte krásný den a přejeme pevné zdraví.

Marketa - ubytováni v Natura Vita apartman
Krásné ubytování , kousicek od termalu, malé , klidné termaly , levné , výborné jídlo

Petra - ubytováni v Natura Vita apartman
Už jsme byli potřetí. Jezdíme na jaře a na podzim. Ideální spojení teplého termálu a venkov. bazénu, kde se dá zaplavat. U bazénu dřevěná hospůdka s venk. posezením, otevřená celoročně. Dobré pivo a prima bašta, z jedné porce se najedí dva nebo si to někteří odnášeli v alobalu na pokoj a měli večeři :) Pozn,: alobal ve futrálku na stolech k dispozici:) S ubytováním také spokojenost. Přijedeme zase.

Radka Nakládalová - ubytováni v Natura Vita apartman
Všechno prima, jako vždy. Děkujeme.

Marcela a Petr - ubytováni v Natura Vita apartman
V Hegykő jsme byli opět po dvou letech.Samotná konzultace s panem doktorem a objednávka pobytu byla profesionální a vstřícná.Samotný pobyt neměl chybu, vstřícný a ochotný personál byl na recepci lázní i v apartmánovém domě.Ubytování velmi pěkné a čisté.Měli jsme s sebou kola (klíč od uzamykatelného skladu je na vyžádání na recepci lázní) a objeli jsme okolí, a to po krásných převážně asfaltových cyklostezkách.Samotné lázně jsou klidné, zkrátka ráj pohody.Letos ještě plánujeme v Hegykő strávit aspoň půlku září, opět s koly.

J. Š. - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den, pane doktore, stručně k našim dojmům. Do Hegykö jezdíme už více než 10 let a moc se nám líbí, že je to klidná vesnice, ubytování v klidné zóně, super je, že v ceně ubytování je neomezený vstup do termálu a díky tomu je i ta cena úžasná, ráno se na 2-3 hodiny vykoupeme, pak jedeme na výlet - jezero a spousta historických měst a vesnic - a ještě stihneme navečer termál. Zároveň je v termálu pestrá nabídka stravování a to i teď mimo sezónu. Tak proto nám Hegykö sedí úplně nejlíp. Máme srovnání, protože jsme byli už asi v 50 termálech v Maďarsku, na jihu i na východě, některé jsou taky skvělé, ale v okolí nic moc, jinde skvělá lokalita, třeba Eger, ale termály nic moc, prostě tady je to blízko a super. Přeji Vám úspěšný den. JŠ

Jiří Volný - ubytováni v Natura Vita apartman
Nejprve musím vyzdvednout velmi korektní jednání,přístup ke klientům a ochotu pana doktora nejen při zajištění pobytu, ale hlavně poděkovat za pomoc v případě,který se ho již tak dalece nemusel týkat , přesto nám VELMI pomohl .Měli jsme střední apartmán, pro 2 osoby maximální pohodlí ,bylo to bezvadné, čisté příjemné ubytování do lázní kousek,lázně malé,ale osoby našeho věku ocení klidné prostředí.Pane doktore ještě jednou díky.

Jitka Dolejšová - ubytováni v Natura Vita apartman
Vážený pane doktore, Děkujeme za příjemné a prostorné ubytování. Byli jsme velice spokojeni. Moc se nám v Hegyö líbilo. Byli jsme poprvé v termálních lázních a přestože jsme byli velice unaveni z vody, byli jsme moc s spokojeni. Doufám, že nám léčivá voda pomůže od zdravotních problémů. Příští rok přijedeme určitě znovu. Jen bych se přimlouvala za lepší matrace. Jinak vše bylo opravdu supper. Děkuji za Vaši ochotu a přeji mnoho úspěchů. S pozdravem Jitka Dolejšová a spol...

Věra Mezerová - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den, pane doktore, moc krásně jsme si užili pobyt v lázních Hegyko. Ubytování bylo úžasné, pohodlné, čisté a vzdálené kousek od lázní. Lázně jsou pěkné a je tu dost možností k občerstvení i stravování. Děkujeme za možnost strávení nádherné odpočinkové dovolené. Určitě se sem vrátíme.

Věra - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den, pane doktore, děkujeme za zajištění pobytu v lázních, kde bylo nádherně a moc jsme si to užili. Ubytování v Natur Vita bylo pěkné, čisto, pohodlí a bezprostřední sousedství s lázněmi. Navíc vyšlo dobře i počasí, opálili jsme se a vše bylo prostě sluníčkové. Takže se na Vás obrátíme zase příští rok a připravte nám nějakou pěknou nabídku. Přejeme Vám hodně spokojených klientů a hlavně hodně zdravíčka. Věra Šedivá

Milan a Zdena - ubytováni v Natura Vita apartman
Pobyt v lázních Hegyko jsme absolvovali již po několikáté a tento poslední opravdu neměl chybu.Ubytování jsme měli luxusní, dopřáli jsme si větší apartmán,všude čisto. V lázních nás příjemně překvapili napuštěným venkovním bazénem na plavání. To bylo skvělé, protože počasí nám v tuto roční dobu opravdu přálo, teploty připomínaly spíše červenec či srpen. Ochutnali jsme výbornou maďarskou kuchyni nejen v lázeňských občerstvovnách, ale především v místní pizérii, kde nás přivítal stejný personál jako v předešlých letech, což vždycky potěší a je to známka jisté kontinuity. Tentokrát jsme vedle pizz ochutnali i místní špagetové speciality a musíme jen doporučit. Víno z vinotéky (narazíte na ni cestou ze Šoproně do Hegyko, asi druhá vesnice před Hegyko) jsme si dopřáli jak při pobytu samotném, tak jsme přivezli zásobu i domů. Chutná výborně a je za slušnou cenu. Zažili jsme i zdejší oslavy 1.máje, vztyčení májky, koncert místního dechového orchestru. Domů jsme se vrátili opálení, odpočatí a rozhodnutí si podobnou dovolenou dopřát opět co nejdříve.Všem doporučujeme.

Osvald Rerych - ubytováni v Natura Vita apartman
Návštěva v lázních proběhla v naprostém pořádku. Ubytování bylo pro naše potřeby zcela dostačující, čistý a dobře zařízený pokoj. Strava v okolních restauracích byla výborná, někdy dokonce vynikající. Ač to s pobytem v lázních nesouvisí, musím také ocenit příslušníka rakouské policie. Jeho blesková reakce při zastavování auta s rakouskou SPZ, které právě předjelo nás a českého řidiče před námi, elegantní klička, kterou se rakouskému autu vyhnul, když zjistil, že za ním jede česká SPZ a graciézní pohyb rukou, jež rakušáka poslala dál do silničního provozu. To byl výkon hodný tanečního mistra. Následoval odvážný skok před kapotu českého auta, které opět elegantním pohybem, poslal na odstavné parkoviště. Z tohoto případu je vidět, jak našim jižním sousedům záleží na naší bezpečnosti. Jednalo se o jízdu ve volnější koloně x aut, cca o 4 - 6 km/h vyšší než byla povolená 70. Radar byl cca 50m za uvedenou značkou.

Ladislav Šikl - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den, ubytování bylo na jedničku, lázně pěkné. Mohu jenom doporučit. Jezdili jsme zatím pouze do Kapuváru a byli jsme zvyklí, že mají v restauracích jídelní lístky v češtine.V Hegykö, přesto že bylo Čechů 80%, pouze maďarsky a německy.

Roman - ubytováni v Natura Vita apartman
Přeji pěkný den, vše proběhlo na jedničku. Vřele doporučuji

Karel Sháněl - ubytováni v Völgyi vendégház
Vážený pane doktore, s ubytováním v apartmánu jsme byli spokojeni. Je velmi dobře vybaven i varnou konvicí. Pana domácího jsme vůbec neviděli, neb nás ubytovala jeho dcera. Apartmán v podkroví o třech místnostech byl velmi prostorný a po návratu z termálu jsme měli u dveří sáček se sladkou vinnou révou.. Jako nepříjemnou věc lze jedině uvést, že strop byl v chodbě velmi zúžený, takže si každý musel dát pozor aby se neuhodil do hlavy. V televizi sice nebyl žádný český program, ale to nevadilo, neboť o několik domů dále byla otevřena sklepní restaurace s velmi levným vínem ( 1 deci vína v přepočtu asi za 7,50 Kč, k jídlu bylo možno dostat palačinky, Burgry nebo sendviče rovněž v levné cenové relaci. Naproti tomu jak je uvedeno v plánku Czarda a restaurace v ulici za termálními lázněmi byly zavřeny. Jako ostatní jsme tedy byli spokojeni jak s ubytováním tak s termálními lázněmi. Pro starší či méně pohyblivé osoby je však vzdálenost od termálu nevýhodu. Řešili jsme to tak, že jsme denně ty dva kilometry jeli autem. S pozdravem Shánělovi

Jana a Josef - ubytováni v Natura Vita apartman
Apartmánek pro dva - jednoduché a kvalitní, kuchyňka vybavená, doporučujeme vlastní varnou konvici. Díky cyklostezkám v okolí je možné ranní a večerní koupel proložit cykloturistikou - atraktivní cíle: Deutsch Kreuz - vinice, Sopron - staré město, a jeho okolí + Soproni Kékfrankos, zámek Förted, nazývaný „Maďarské Versailles“ (Miklós Esterházy v bronzu stojí stále na svém místě), rezervace okolo jezera (dropa jsme neviděli - je plachý, vodní buvoly ano), Brücke von Andau - poučení o bolševikovi a železné oponě. Kola jsme parkovali v bezpečí na balkoně, auto přímo před vchodem do domu. Lázně s provozní dobou 9:00 - 19:00 hod. jsou dostupné již brzy od rána - při příchodu v 7:40 hod. byla řada přátel seniorů již po krk v teplé vodě (možná tam i nocují?) a trpělivě číhala na spuštění několika masážních a perličkových postů. Orientace většinových návštěvníků na teplo nám umožnila užívat zpravidla zcela volného křišťálového plaveckého bazénu, Restaurace v areálu slouží dobře a chutně - zejména tři druhy gulášovek nasytí (skleněná, zadělávaná, fazolová). Hlavní restaurace dokonce nabízí ubytovaným hostům 10% slevu. Shrnuto a podtrženo: velmi příjemná, klidná a cenově dostupná lázeňská lokalita s potenciálem efektivně snížit věkový průměr návštěvníků. Doporučujeme a věříme, že pojedeme znovu.

Růžena Kadlecová - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den pane doktore,děkujeme za zajištění parádní dovolené. Maďarsko je sympatická země a rádi se tam vracíme (v Hegykö jsme byli letos potřetí). Bydlení v apartmánu bylo luxusní a hodně jsme využívali prostornou terasu (tentokrát jsme dokonce měli 2). Do lázní to byl opravdu malý kousek cesty. Po areálu jsme se pohybovali většinou bosky po trávě a načerpali sílu Země:-) Moc nás baví plavecký bazén, myslím, že je to pětadvacítka a dá se jich udělat za den poměrně hodně. A pak se naložit do teplé vodičky... Také jsme jezdili na výlety na kole, do Fertödu a do přírody mezi čápy na poli, kteří se neodbytně potloukají kolem traktorů a kombajnů a loví hraboše.Autem jsme zajeli za vesničku Balf u Sopronu a podařilo se nám na vinici koupit od paní úžasné víno - mají rodinnou firmu. A na stožáru ve vsi opět čapí hnízdo a vedle na střeše nového domku další čáp, který zpočátku vypadal jako plechový, dokud nezačal soustředěně obhlížet komín... Nejspíš dostal padáka z domova. A ta rozlehlá nádherná krajina s vinicemi a výhledem na nedaleké Neziderské jezero... I počasí jste nám objednal nádherné a vrátili jsme se hezky opálení. Mějte se krásně a ještě jednou díky:-) P.S. Samozřejmě že se chlubíme, kdo nám takovou dovolenou zajistil.

Bulka - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den , v této destinaci jsme byli poprvé , do madarských termálů jezdíme často.Hegyko jsou menší, pěkné lázně ,byli jsme tam v květnu ,takže před sezonou.Ubytování super ,kousek od termálů, tak jsme chodili k bazénům jen v županech.Škoda jen že v televizi byly jen samé madarské programy , ale to nám moc nevadilo, protože na dovolené chceme mít klid. Navštívili jsme ve Fertod hezký zámek a okolí Neziderského jezera bylo též pěkné ,mají tam všude hodně cyklostezek.

Marek a Jana - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den, byli jsme v Hegyko teď v lednu. Samotné lázně jsou super, nejoblíbenější bylo "brouzdálko" s teplotou vody kolem 35-37 stupňů, tam jsme se vždy krásně vyhřáli. I venkovní bazénky, zvláště ten teplejší, byly skvělé - cachtat se v teploučké vodě pod širým nebem a přitom sledovat velký venkovní teploměr, který ukazuje -4 stupně byl zajímavý a příjemný zážitek. Apartmán ve Vila Natura byl nádherný, velmi útulný a krásně vytopený. Překvapila nás perfektní čistota, nikde ani náznak prachu. Příjemná byla také Wi-Fi free na pokoji. Trochu nás ovšem překvapilo, že jsme se s avizovanou ochotou a pohostinností místních moc nesetkali. Dámy na recepci se s námi de facto vůbec nebavily, předaly nám při příjezdu karty od apartmánu, ukázaly letmo, kde to je a to bylo za celý pobyt vše, při odjezdu jen bez zájmu prohodily „nashle“. Lázně a městečko byly ospalejší zřejmě i proto, že jsme tam byli mimo hlavní sezónu, ale zase tam byl krásný klídek. Bohužel místní csárdy (hospůdky) ve Viola utca byly zavřené, stravování bylo tedy možné pouze v lázních a večer pak v hospůdce u Něrgešů na parkovišti (což celkově moc výhra nebyla). Bez němčiny je tam cizinec skoro ztracený, anglicky, kromě mladých, nikdo moc nemluví a např. rusky pak zjevně nikdo mluvit nechce (celkově nedoporučuji vůbec ruštinu zkoušet, protože Rusy tam evidentně nemají rádi, pak to končí třeba úmyslným servírováním smažáku s rýží místo hranolek...a to v tom lepším případě...:-) ve zmíněné restauraci u Něrgešů. Situaci s pohostinností a dobrou kuchyní pak ovšem zcela zachraňovala „mamka“ v hospůdce u Fanny přímo v lázních, která báječně a podomácku poctivě vaří. Jeli bychom určitě znovu. Je však třeba zvážit, zda v hlavní sezóně (tj. mít např. vícero možností stravování, ovšem za cenu většího klientů v lázních) nebo naopak mimo sezónu (viz výše). Děkujeme za pobyt a určitě se budeme někdy příště znovu těšit.

Karel S. - ubytováni v Natura Vita apartman
Byli jsme ubytováni ve 2 apártmánech - ložnice +obývák + ložnice - perfektní bydlení s velkým prostorem i nevelkou vzdáleností od lázní. Samotné lázně jsou poměrně veliké, takže pohltí i několik desítek návštěvníků. Všechny prostory včetně šatních prostok jsou dostatečně veliké na to aby nebyla žádná tlačenice na začátku i konce dne. V prostorách jsou 2 restaurace s velice chutnými a velkými porcemi jídla. Možno mluvit o těchto lázních jen s chválou jak na ubytování tak i na vlastní lázně. Děkujeme.

Petra Dvořáková - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den pane doktore,dovolená v Hegyko byla opravdu úžasná.Klidně bychom si pobyt ještě o další týden prodloužili.Moc hezké ubytování,příjemné prostředí,milí lidé.Skvělé byly ale především lázně....všude stromy,takže bylo kde se schovat před sluncem, plavecké i termální bazény úžasné a především bylo všude málo lidí-o víkendu samozřejmě více,ale ve všední dny nás tam bylo opravdu jen pár. Škoda jen,že jsme si nevzali kola..kolem vinic je opravdu spousta cyklostezek. Příští léto bychom rádi zase termály navštívili..díky Dvořákovi

Jiří Logojda - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den pane doktore. Konečně jsem se dostal k ohodnocení našeho pobytu v Hegyko a nezbývá mi než konstatovat, že jsme byli nadmíru spokojeni. Ubytování v příjemném světlém apartmánu, velmi příjemné lázně dosažitelné v županu, výborné jídlo a pití a to vše za velmi příznivou cenu. Problémem nebyl ani náš příjezd v noci. Byl to náš první pobyt v termálech ,ale jistě ne poslední. Příště pobyt jistě zkombinujeme s cyklovýlety . Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho tak spokojených klientů jako jsme byli my.

J.V. - ubytováni v Natura Vita apartman
Vážený pane doktore, v Hegykö jsme byli potřetí, tentokrát na podzim, ve dnech kolem svátku založení ČS republiky. Čechů v lázních bylo asi 60 %, dost husto. Ostudu ale nedělali. Pak pár Slováků, Rakušanů a Maďarů. Recepce, ubytování, odhlášení ... vše naprosto bez problémů, rychlé, vzorné. V apartmánu byl pomalý dvouplotýnkový vařič a hrnce se velmi rychle zanášely místní vodou, tupý nůž, trochu tvrdé matrace, když bych chtěl hledat hnidy :-), jinak ubytování nové, čisté, velmi dobré. Rozhodně spokojenost! Rychlá Wi-Fi. Restaurace v areálu lázní jsme nenavštívili, ani tu se slevou k ubytování, "vůně" přepálených tuků nás nelákala. Vámi v minulosti doporučovanou "Kouzelnou kuchyni" jsme tam již nenašli. Stravovali jsme se v restauraci Marben kousek od lázní, popř. v ještě bližší Nyerges Vendégfogadó, za lázeňským parkovištěm, tam to ale bylo v poledne na rezervaci. Restaurace to byly sice dražší, ale s vynikající kuchyní a maďarskými specialitami. Bezchybná obsluha, na jídlo jsme nemuseli nikdy čekat. Hodně dosyta jsme se najedli a napili asi za 10 EUR/os. i se spropitným. Dali nám vždy na výběr, zda platit ve forintech či v eurech. Velký levný nákup potravin lze pořídit např. v Kapuváru v Penny Marketu, jinak v Hegykö je několik obchůdků s potravinami a ve vesnicích v okolí např. prodejny COOP i jiné. Hegykö se za poslední léta změnilo v tom, že je nyní v každém 4. domě penzion. Jinak je to pořád klidná vesnice, klidné lázně. Přes léto je venku napuštěný dětský bazének a všude spousta prostoru pro děti na trávnících. Teď na podzim v lázních pro děti nebylo nic, ale dětí tam bylo tak max. pět. Jinak přesila důchodců :-). U vnitřního krytého bazénu několikrát denně předcvičovala cvičitelka, po vzoru jiných lázní. Mimo léto je potřeba si vzít z domu župan (pro přecházení mezi bazény, dá se i koupit v areálu lázní) a vzhledem ke klouzavým dlaždicím též sandály k vodě. S angličtinou se v Hegykö moc nedomluvíte, německy ano. Ale už se tam, myslím, začínají učit česky. Moc děkujeme za další bezchybné zprostředkování pěkné dovolené. Ať se Vám daří!

Kamila Bečicová - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den, v Maďarsku se nám líbilo. Jeli jsme odpočívat s přítelem, maminkou a tetou. Hegyko se nám moc líbilo. Apartmány Natura Vita jsou opravdu velmi prostorné a útulně zařízené. Překvapila nás plně vybavená kuchyň (byla v ní i vývrtka na víno :-)), příjemný byl pravidelný úklid, výměna ručníků a hlavně wifi na pokoji, díky ní se dalo naplánovat spousta výletů do zajímavých míst v blízkém okolí, a že těch zajímavostí mají dost a dost. Klimatizace na pokoji byla k nezaplacení! Lázně jsou příjemné, byli jsme tam v srpnu, kdy bylo velké horko, ale díky velkým stromům se dalo schovat do stínu. Bazény jsou hezké, příjemné, každý si najde ten svůj oblíbený :-) Dají se půjčit i lehátka. V lázních je možnost masáží, je tam salon krásy, kadeřnictví, dva obchůdky s oblečením, plavkami, hračkami... K občerstvení je v lázních dostatek restaurací, jen co bych vytkla vše je psané jen německy a maďarsky, takže ten kdo neumí ani trochu německy je docela ztracený (mamka a teta). Je to trošku škoda, je sice pravda že Čechů tam moc nebylo, ale pro starší lidi, kteří jazyky neumí by to bylo moc fajn mít v jídelním lístku třeba slovenštinu když už ne češtinu. S angličtinou také člověk moc nepořídí :-) Městečko Hegyko je malinké, klidné a čisté. Pravdou je, že nám chyběl obchůdek s potravinami (pečivo, uzeniny) někde blíž u našich apartmánů. V restauracích ve městečku vařily skvěle, a měli v nich naše vytoužené české jídelníčky :-) Zmrzlina vedle pizzerie byla úžasná a to tak, že se stávala naší pravidelnou večerní aktivitou :-) Mamka a teta byly loni v lázních Kapuvár, byly ubytované přímo v lázních a tak nejprve hodnotily Kapuvár za lepší. Neváhali jsme a jeli jsme se tam na jeden den podívat.:-) Nemůžu hodnotit ubytování v Kapováru, ale lázně jsou taky krásné. I když nám s přítelem se zdájí lázně v Hegyko prostornější a modernější a připadalo nám, že voda v Kapuvaru je taková "silnější" Zkrátka na konci dovolené jsme se shodli všichni, že to byla moc krásná dovolená plná zážitků i odpočinku a dobrého jídla :-) Moc Vám děkujeme za celé zprostředkování a ochotu. Budu Vás doporučovat i dál svým známým. Hezký den. Kamila Bečicová

Růžena Kadlecová - ubytováni v Natura Vita apartman
Vážený pane doktore, děkujeme za krásnou dovolenou v lázních Hegykö. Využili jsme termín v červnu, ještě před začátkem prázdnin, stejně jako vloni a připadá nám, že jedeme "do svého", natolik se tam cítíme doma. Apartman je velký, pohodlný, úklid perfektní. Jezdíváme rádi na kole do přírody, navštívili jsme i nedaleký zámek ve Fertedu, tentokrát i s velice zajímavou prohlídkou interiéru. Dokonce nás vybavili na prohlídku popisem místností ve slovenštině a omlouvali se, že nemají český. Dříve jsme ani netušili, že i Maďaři mají své Versailles. Taky nás mile překvapila vstřícnost vůči cyklistům, super cyklostezky a cyklisté se navzájem zdraví. Lázně jsou příjemné, teplá voda - a zároveň mi vyhovuje, že si můžu pořádně zaplavat v 33metrovém bazénu. Areál je velký a i když se tam sejde hodně lidí, stále je na louce dost místa zahrát si třeba badmington. V městečku se dá nakoupit výborná zelenina a ovoce, pan zelinář prohodil i pár slov česky a je to prostě milé. Taky je to krajina, kde žijí čápi - cestou autem domů jsme se jich ani nemohli dopočítat, při žních brouzdali kolem kombajnu po poli a obědvali hraboše. Vidět pohromadě asi 20 čápů je nezapomenutelný zážitek. Mějte se hezky a ať se Vám daří Růžena Kadlecová a Petr Bradáč

Petr Ježek - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den pane doktore, celkový dojem z dovolené v Hegyko byl velmi příjemný. Apartmány byly velké vzdušné a hlavně měli klimatizaci (zažili jsme tam extremně horké počasí). Vybavení pokojů, úklid - vynikající (varnou konvici jsem si na doporučení vezli s sebou :)). Termální lázně nám plně vyhovovaly - 5 bazénů venkovních, teplota vody od 24°C do 38°C, každý si mohl vybrat dle svého gusta. Německy jsme se domluvili bez problémů a někteří se snažili s námi komunikovat i česky, velmi vstřícní a ochotní lidé. Vybavení v obci dostačující - krámky s potravinami, vynikající zmrzlina (většina vyráběná z čerstvého ovoce), restaurace. Okolí velmi vhodné na cyklovýlety i pěší turistiku. Jediné co nám trochu vadilo byl nepříjemný sirný zápach po ránu. Nevíme, zda to bylo extrémně horkým počasím. Takže Vám děkujeme za příjemný pobyt, budeme vřele doporučovat známým a myslíme, že si pobyt v Hegyko rádi zopakujeme. Mějte se hezky a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků vaší CA. S pozdravem Ježkovi

J.Č. - ubytováni v Natura Vita apartman
Vážený pane doktore, ještě jednou velice děkuji za Váš čas věnovaný našemu opravu narychlo objednávanému termínu do maďarských lázní. Cením si velice ochoty a vstřícnosti. Náhoda nám přála a volný termín -Lázně Hegyko - spokojenost naprosto ve všem. Apartmány naprosto vyhovující, překvapivé a milé vstupné do lázní v ceně ubytování, čistota lázní, klidné prostředí... Je to naše již nekolikátá dovolená s Vámi a určitě ne poslední - ještě jednou velké díky.

Vašíčková Pavlína - ubytováni v Natura Vita apartman
Dobrý den, pane doktore, jsem velice ráda, že jsem letos volila dovolenou v Maďarsku v apartmánech Natura Vita v Hegyko, Byli jsme všichni nadšení z ubytování, velice dobrého jídla a teploučké vody v lázních.Děti byli spokojené i bez tobogánů, čtyřletá dcerka se naučila plavat a dospělí si užívali poklidného prostředí v celém areálu. Naši známí, kteří s námi sdíleli celou dovolenou, mi opravdu děkovali, že jsem dobře vybrala...a shodli jsme se na tom, že příští rok jedeme znovu, možná vyzkoušíme i jinou destinaci, ale to se uvidí, a určitě pojedeme zase v červnu, neboť není ještě takové teplo a opravdu je méně návštěvníků než o prázdninách. Co se týče domluvy s obsluhou a recepcí, oprášila jsem němčinu a myslím, kdo má nějaké základy, domluví se. Ještě bych vyzvedla malou pizzerii v areálu lázní, tuším "U Richiho", pán zavalitější postavy s urousanými vlasy, tipuji na bývalého námořníka-kuchaře..:-), ale jak ten vaří, a za dobrý peníz!!! Takže vřele doporučuji všem známým, spolupracovníkům atd. a těším se na další dovolenou u Vaší CA. Buďte zdráv a mějte se pohádkově .

Anna Burdová - ubytováni v Natura Vita apartman
V lázních se nám moc líbilo. Ubytování bylo opravdu na vysoké úrovni, všude bylo vzorně čisto a klid. Jediným nedostatkem bylo, že v době naší návštěvy, kdy venku vládly tropické teploty, nebyl ještě napuštěn plavecký bazén s chladnější vodou. V okolí města jsou skvělé cyklostezky, takže doporučuji vzít s sebou kola. Jinak ale tuto destinaci určitě doporučuji, zvláště těm, kdo hledají klid.

Dana Mullerová - ubytováni v Natura Vita apartman
Vážený pane doktore, navštívili jsme tyto lázně už podruhé a opět jsme byli moc spokojeni, lidé milí, ochotní, obětaví a vstřícní. Apartmán byl čistý, prostorný a klidný. V obci mají dostatek obchodů i restaurací, každý si může vybrat podle svého gusta. Dostatek možností na cyklovýlety i procházky, nedaleký opravený zámek je zpestřením pro milovníky historie. Děkuji za rychlé zajištění pobytu i zaslání dostatečných informací. Rádi se na Vás zase někdy obrátíme. S pozdravem Mgr. Dana Müllerová

M.K. - ubytováni v Natura Vita apartman
Vše v pořádku, tak jak jste uváděli v nabídce. Spokojenost.

Jiříová Eva - ubytováni v Natura Vita apartman
byli jsme tam s Vámi již několikrát a moc se nám tam líbí, ubytování pěkné a lázně nám vyhovují, děkujeme

J. Š. - ubytováni v Natura Vita apartman
Dovolte mi, abych Vám tímto poděkoval za zprostředkování našeho pobytu v Hegykő. Naše očekávání byla naplněna ve všech bodech. Příjemný a klidný areál lázní, ve kterém bylo v době naší návštěvy pouze pár rakouských penzistů, komfortní ubytování v Natura Vita, kulinářské speciality podávané v restauraci Tornacos, krásné zážitky při objevování turisticky atraktivních míst v okolí – Šoproň, Fertőd, Fertőszéplak, Neziderské jezero. Cestu jsme zvolili dle doporučené varianty C, kterou jsme ještě v Rakousku napřímili přes Prellenkirchen, Gattendorf a Zurndorf – celá trasa (mimo ČR) s minimálním provozem. Zdravím a přeji hodně dalších spokojených klientů.

H.L. - ubytováni v Natura Vita apartman
Moje zpětná vazba pro Vás je pouze kladná! Ubytování čisté a pěkné, měnili nám tam osušky i vysypávali koše, lázně akorát, nebylo přeplněno, ale lidí bylo stále dost. Vyhovovalo nám především to, že už z domu jsme mohli vyjít v plavkách a županech a odpadlo tak převlékání až na místě a také, že jsme při každém vstupu do areálu nemuseli platit vstupné, protože je spojené s ubytováním. Restaurace v lázních byly otevřeny každý den, dokonce pro nás jako pro hosty platila jakási 10% slevenka. Jediné, co jsme na pokoji postrádali, byla rychlovarná konvice. Ale nebyl to žádný problém, vyřešili jsme to lehce. Výlet z rakouské strany k Neziderskému jezeru byl opravdu zajímavý a hlavně nás překvapilo, jak je to blízko. Počasí nám přálo, kromě jednoho dne bylo pořád sluníčko a teplo, takže jsme si pobyt po domluvě na recepci ještě prodloužili. Mají to tam skvěle vyřešené, že i při dešti můžete být ve venkovních bazenéch pod střechou. Pane doktore, ještě jednou moc děkujeme, mějte se krásně, my se určitě zase příští rok ozveme!

K. R.
Přeji pěkný den. Pokud se jedná o podrobnější hodnocení, tak uvádím, že nejdříve děkujeme za doporučení těchto lázní. Byli jsem nadmíru spokojeni jak s ubytováním tak i s lázněmi. Ubytování bylo přímo nadstandartní, dokonce jsme si všimli , že ložní souprava byla vybavená zdravotní bambusovou podložkou . V minulosti jsme již navštívili více lázní v Maďarsku - tak máme s čím porovnávat. Na tomto základě hodnotíme tyto lázně velmi kladně a to nejem pokud se jedná o samotné lázně , ale i celkové zázemí a prostředí. Protože nepreferujeme velké lázně cítili jsme se zde velice dobře. Závěrem ještě konstatuji, že zajištění z Vaší strany bylo velmi dobré. Po příjezdu jsme měli vše připravené a nevadila ani neznalost jazyka z naší strany. Ještě jednou děkujeme a určitě se v budoucnu na Vás znovu obrátíme.

L. K.
Dobrý den, pane doktore všechno bylo OK. Byl jsem velice spokojen dokonce bylo i velice hezké počasí, takže jsem využil i kolo a podíval se po okolí, které je velice pěkné. Ještě jednou Vám děkuji a pokud se příště rozhodnu opět navštívit maďarské lázně rád se na Vás obrátím.

J. K.
Dobrý den, ubytování proběhlo bez problémů - pár německých slovíček a ruce-nohy pomohly. Zařízením apartmánu překročilo naše očekávání - pěkné, čisté, útulné - spokojenost. Termální lázně nám plně vyhovovaly - pár metrů loudavým krokem v župánku od apartmánu, vodu si všichni pochvalovali, vnitřní lehátka neměla chybu, využili jsme i nabídku jídla v areálu. Městečko nás rovněž překvapilo - menší, upravené a hodně se rozrůstá, což nám dokazovaly každodenní procházky po okolí a hlavně klid, který se dal po západu slunce krájet. Celý pobyt proběhl v dobré náladě, bez problémů, počasí přálo. Do budoucna by možná nebylo špatné, aby čeští návštěvníci obdrželi na recepci nebo na apartmánu pokyny - chod apartmánu (kam s odpadky, kam vrátit čipovou kartu - recepce nebo paní co uklízí budovy, apod.) - vše v maďarštině nebo němčině. Děkujeme a snad někdy příště na shledanou.

M. Š.
Dobrý den pane doktore, v žádném případě neobtěžujete, naopak sám jsem se chystal Vám napsat, neboť naše dovolená proběhla k maximální spokojenosti. Ubytování a služby vzhledem k ceně opravdu nadstandartní, jen rychlovarná konvice skutečně chyběla, ale tu jsme si přivezli s sebou. Nikde jsme se nesetkali se sebemenší neochotou, naopak, vždy jen se snahou se domluvit a pomoci. Obchůdky v obci s naprosto dostačujícím sortimentem a maďarská kuchyně opravdu vynikající (jen trochu těžká). Restaurací dostatek, ale bylo třeba si vybrat, ne všechny jsou na stejné úrovni. Vybírat je ovšem z čeho. I Vám bych chtěl poděkovat za rychlost a ochotu ve vyřizování našeho požadavku a mohu Vás ujistit, že to určitě nebyla naše poslední dovolená v tomto kraji. Rád se na Vás opět obrátím. S pozdravem M. Š.

J. H.
Vážený pane doktore, bylo to bezvadné, čisté příjemné ubytování a naši známí byli nadšení. Moc děkuji za zajištění pobytu a zase někdy příště. S přáním hezkého dne J. H.

D. S.
Vážený pane doktore, celkový dojem z obce Hegykö je velmi pěkný. V restauracích i v obchodech jsou k turistům vstřícní a ochotní. Na recepci v termálních lázních rovněž. Potěšilo nás, že v restauraci Tornacos byl jídelníček kromě maďarštiny a němčiny také v češtině. Vzhledem k tomu, že českých turistů bylo v lázních poměrně dost, bylo by fajn, kdyby i další restaurace tento počin následovaly (googlovský překlad, byť mírně kostrbatý, není vůbec na závadu). Příjemné bylo také přitápění na pokojích - jednak kvůli sušení ručníků a plavek, jednak při chladném a deštivém počasí. Vybavení pokojů, úklid - perfektní. Trochu nás překvapilo menší vybavení kuchyňky - co se týká nádobí. Varnou konvici jsme si vezli s sebou a to bylo výborné. První, co jsme si šli koupit - byl nůž, kterým by šlo krájet. Doporučit bychom chtěli i Party Pizzerii Ipszilon, která sousedí s restaurací Tornacos. Milé prostředí, jídlo připravují před vašimi zraky, obsluha trochu hovořící česky. S pozdravem a přáním hezkého dne

S. K.
Dobrý den, pane doktore, co se týká naší návštěvy Maďarska, tak jsme byli naprosto spokojeni. Zprvu mi apartmány připadaly od termálu docela z ruky, protože jsme byli s manželkou párkrát na Slovensku a tam jsem většinou přeběhli v županu pár metrů z pokoje do termálu a nezávisle na počasí jsme chodili sem tam. Tady když se poslední dny našeho pobytu zhoršilo počasí a přišly deště, tak ten přechod na ubytování byl komplikovanější, ale moje manželka byla nadšena, jaký jsme měli v apartmánu klídek. Takže ve výsledku bylo vše paráda. Hegykő je moc pěkná obec a je tam opravdu vše, co člověk potřebuje. V termálu byli všichni velice příjemní a milí. V průběhu našeho pobytu na apartmány instalovali WiFi připojení a tak jsme mohli využívat internet v obýváku. Díky za radu, bychom si s sebou vzali varnou konvici, protože ta tam nebyla a ten jejich "kávovar" je takový pro nás čechy špatně využitelný. Takže Vám za vše velice děkujeme a budeme Vás dále doporučovat našim známím a kamarádům. Věřím, že pokud to vyjde, tak si pobyt v Hegykő rádi zopakujeme. Mějte se moc hezky a ať se Vám daří !

Váš názor nás zajímáNatura Vita Apartman


Ceník platný od 01.04.2023 do 14.03.2024

apartmáncena za nochlavní sezóna*vánoce, velikonoce, sezóna s klimatizací
malý apartmán pro 1 osobu16 450 HUF16 500 HUF17 500 HUF
malý apartmán pro 2 osoby23 500 HUF24 000 HUF25 000 HUF
střední apartmán pro 1 osobu18 550 HUF19 300 HUF20 300 HUF
střední apartmán pro 2 osoby26 500 HUF28 000 HUF29 000 HUF
střední apartmán pro 3 osoby34 500 HUF36 000 HUF37 000 HUF
střední apartmán pro 4 osoby42 500 HUF44 000 HUF45 000 HUF
velký apartmán pro 3 osoby39 000 HUF42 000 HUF42 000 HUF
velký apartmán pro 4 osoby47 000 HUF50 000 HUF50 000 HUF
velký apartmán pro 5 osob55 000 HUF58 000 HUF58 000 HUF
velký apartmán pro 6 osob63 000 HUF66 000 HUF66 000 HUF

* Kolonka "hlavní sezóna" platí: od 15.05. do 27.09.
* Kolonka "vánoce, velikonoce..." platí: - od 26.12. do 01.01. a od 07.04. do 10.04.2023  
                     - pro klimatizované apartmány od 15.05. do 27.09. 


apartmáncena za nochlavní sezóna*
studio s terasou vedle recepce pro 1 osobu19 250 HUF20 300 HUF
studio s terasou vedle recepce pro 2 osoby27 500 HUF29 000 HUF


Ceník platný od 15.03.2024 do 14.03.2025

apartmáncena za nochlavní sezóna*vánoce, velikonoce, sezóna s klimatizací
malý apartmán pro 1 osobu18 000 HUF18 000 HUF19 000 HUF
malý apartmán pro 2 osoby26 000 HUF26 000 HUF27 000 HUF
střední apartmán pro 1 osobu21 300 HUF21 500 HUF22 500 HUF
střední apartmán pro 2 osoby30 500 HUF31 000 HUF32 000 HUF
střední apartmán pro 3 osoby38 500 HUF39 000 HUF40 000 HUF
střední apartmán pro 4 osoby46 500 HUF47 000 HUF48 000 HUF
velký apartmán pro 3 osoby44 000 HUF46 000 HUF46 000 HUF
velký apartmán pro 4 osoby52 000 HUF54 000 HUF54 000 HUF
velký apartmán pro 5 osob60 000 HUF62 000 HUF62 000 HUF
velký apartmán pro 6 osob68 000 HUF70 000 HUF70 000 HUF

* Kolonka "hlavní sezóna" platí: od 01.05. do 21.09.
* Kolonka "vánoce, velikonoce..." platí: - od 26.12. do 31.12. a od 29.03. do 01.04.2024  
                     - pro klimatizované apartmány od 01.05. do 21.09. 


apartmáncena za nochlavní sezóna*
studio s terasou vedle recepce pro 1 osobu21 300 HUF22 400 HUF
studio s terasou vedle recepce pro 2 osoby30 500 HUF32 000 HUF

* Kolonka "hlavní sezóna" platí: od 01.05. do 21.09., Velikonoce 29.03.-01.04., Vánoce 26.12.-31.12.
 

Příplatky: 
- turistická daň: 550 HUF/noc
- přistýlka: 8000 HUF/noc (dítě do 6 let zdarma)
- snídaně: 3500 HUF/osoba (4500 HUF při objednání na místě)
- domácí zvíře: 2000 HUF/noc

V cenách je zahrnuto ubytování, ložní prádlo, neomezené vstupné do termálních lázní, WiFi.

Platba: - záloha 15 % z ceny splatná při vystavení voucheru zde v CZK (obvykle převodem - faktura, nebo po domluvě)
	  - 85 % z ceny splatné na místě při nástupu na ubytování (platí se v HUF, hotově nebo platební kartou)
	 

Völgyi vendégház


Ceník platný od 01.01.2024 do 31.12.2024

ubytovánícena za osobu a nocturistická daň
dospělý22 EUR1,00 EUR
dítě do 12 let12 EUR-
pes7 EUR-

V cenách je zahrnuto ubytování, ložní prádlo, používání zahrady.

Platba: - záloha 10 % z ceny splatná při vystavení voucheru zde v CZK nebo EUR (obvykle převodem - faktura, nebo po domluvě)
	  - 90 % z ceny splatné na místě při nástupu na ubytování (platí se v EUR, jen hotově)