Objednávka pobytu probíhá následujícím způsobem:

1. Vy vyplníte a odešlete objednávkový formulář nebo přímý e-mail nebo zavoláte (viz kontakt).
2. My na základě Vašeho požadavku zarezervujeme u konkrétního ubytovatele potřebnou kapacitu v daném termínu, vystavíme Vám předběžný ubytovací poukaz - voucher s kalkulací ceny a ten Vám zašleme e-mailem ke kontrole údajů.
3. Jakmile nám potvrdíte správnost poukazu a svůj zájem o dané ubytování, zašleme vše obratem e-mailem v definitivní podobě potvrzené.

Současně s voucherem od nás obdržíte kompletní pokyny na cestu, popis cesty, užitečné rady, tipy, mapku a slovníček. V zásilce najdete rovněž zálohovou fakturu. Záloha-rezervační poplatek činí 10 až 20 % (dle ubytovatele) z celkové ceny ubytování a je splatná do 14 dnů od vystavení voucheru (v případě, že do nástupu k pobytu zbývá doba kratší, posunuje se i splatnost). Zbylých 80-90 % dle destinace je splatných až na místě přímo ubytovateli (recepci).
Ceny ubytování přes naši agenturu jsou zcela totožné s vlastními cenami ubytovatelů, za zprostředkování neplatíte ani korunu navíc!

Zaplacením zálohy vstupuje v platnost cestovní smlouva, jejíž písemnou podobou je ubytovací poukaz - voucher. Smluvní vztahy nejsou vázány žádnými zvláštními stornopodmínkami, jelikož platba úhrady za pobyt probíhá z hlavní části až na místě pobytu. Rezervační poplatek ve výši zaplacené zálohy se nevrací, je však možno ho po domluvě převést na zálohu k pobytu v jiném termínu či destinaci v průběhu téhož kalendářního roku.